PRACOWNIA EXPEDITIONS.PL


SPRZEDAŻ PERSONALIZOWANYCH SPRZĘTÓW

SKLEPIK

Początkowo projektowałem różne rzeczy na własny użytek, gdyż moje potrzeby nie pokrywały się z ofertą sprzętu turystycznego dostępną w sklepach. Z własnych „wynalazków" byłem zadowolony bardziej niż z tego co mogłem kupić w sklepach. „Wynalazki" okazały się też lepsze i bardziej niezawodne. Ewoluowały wraz z moim doświadczeniem i rozwijały się podczas kolejnych ekspedycji. Z nimi mogłem realizować śmielsze cele. Z czasem wielu z moich przyjaciół zaczęło mnie prosić, żebym skonstruował również coś dla nich. Moje projekty zasłynęły jako przemyślane, niezawodne i oferujące bezpieczeństwo nawet w najokrutniejszych warunkach na Ziemi.

Wszystkie wyroby posiadają gwarancję a jeżeli zostaną uszkodzone pomogę je naprawić, tak aby dalej mogły służyć. Zapewniam też informacje o sposobie konserwacji i czyszczenia, a jeżeli klient nie jest w stanie poradzić sobie sam - pomagam je zorganizować.

Razem ze sprzętem oferuję dużo więcej - moją wiedzę i doświadczenie. Dokładnie omawiam potrzeby, preferencje i wymagania, a następnie na miarę konstruuję najlepsze możliwe rozwiązanie dostosowane do typu aktywności, klimatu a nawet konkretnego celu. Testów polowych nie da się zastąpić teoretycznymi wyliczeniami ani eksperymentami w laboratoryjnych warunkach. Życie jest, i zawsze będzie najlepszym nauczycielem, ponieważ realne warunki wyłaniają dodatkowe, niemożliwe do teoretycznego przewidzenia problemy.

 

CO MOŻNA ZAMÓWIĆ?

Odzież puchowa
Śpiwory puchowe
Izolatory syntetyczne (polary, primalofty)
Śpiwory syntetyczne
Anoraki na wyprawy polarne
Palniki i kuchenki do gotowania
Garnki na wyprawy polarne
Pokrowce

Każdy zamówiony produkt jest szyty specjalnie dla konkretnej osoby. Nie ma dwóch identycznych wyrobów, bo nie ma dwóch identycznych osób. Nawet zamówienia bliźniaków różnią się od siebie.

Filozofia, która mi przyświeca jest taka, aby każdy produkt był najprostszy i najłatwiejszy w użyciu jak to tylko możliwe, a przy tym jak najlżejszy i niezawodny. Ma także być zrobiony z najlepszych materiałów i komponentów. Najlepsze, nie zawsze oznacza najnowsze. Nowości często są przereklamowane, niepraktyczne i zawodne, dlatego też używam jedynie wypróbowanych rozwiązań i technologii które zdały egzamin.

UDOSKONALENIE I NAPRAWA SPRZĘTU

BV_0578-657x887

Każdy kto poważnie myśli o wyprawach zastanawia się jak w praktyce zachowa się sprzęt. Dopasowywać należy właściwie wszystko od elektroniki i środków łączności przez sprzęt turystyczny i odzież do żywności i kosmetyków włącznie. Oferuję możliwość dostosowania różnych sprzętów i środków do  najtrudniejszych warunków i różnych sytuacjach.

Posiadam w tej dziedzinie spore doświadczenie - do tej pory współpracowałem z wieloma indywidualnymi osobami i firmami. 

Wszelkie wymagania i życzenia są możliwe do szczegółowego ustalenia podczas osobistych negocjacji i po zapoznaniu się z Państwa potrzebami.

https://sklep.malavi.pl/
Helly Hansen
G-Shock
Paker