wyjazdy dla singli – nasza propozycja

Poznaj wyjazdy dla singli. W ramach działalności  serwisu expeditions.pl zapraszam zarówno na wyjazdy urlopowe, jak i kursy i szkolenia wszystkich Singli. Narty, jaskinie, kajaki a może letnie spacery? Wyjazdy w Polsce i za granicą. Spakowanie plecaka, wypisanie kwitu urlopowego i dołączenie do pozostałych uczestników wypadu pozwala PODCZAS WSPÓLNYCH WĘDRÓWEK poznać ciekawe osoby  i siebie w nowej odsłonie. A, i dodatkowo rozwija nowe umiejętności!

[wm_marker color=”success” class=””]MANIFEST SINGLI[/wm_marker]

W XXI wieku nie ma już starych panien ani kawalerów. Staropanieństwo i starokawalerstwo które kiedyś było piętnem na czole i powodem do dowcipasów przy nadętych rodzinnych zjazdach, dziś jest wyrazem wolności i  niezależności. Singli jest coraz więcej, we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich poziomach zamożności.

[wm_marker color=”success” class=””]Wybierz się na przygodę![/wm_marker]

[events_list_grouped mode=”monthly”]<strong>#_EVENTLINK -</strong> #_EVENTDATES <br />[/events_list_grouped]

Dziś nie rodzina jest podstawową komórką społeczną, ale jednostka. Ta jednostka też ma prawo do wyboru urlopu czy przygody i sama ma prawo decydować o tym czego chce się nauczyć i jakie piękne miejsca zobaczyć. Pora zrzucić kaganiec poprawności i pomyśleć o wakacjach dla siebie.

Ta potrzeba, pochodzi z naszych marzeń z dzieciństwa. Z tych wyobrażeń, pytania „jak tam jest?”, „jak to jest tam być?” A dlaczego ich teraz nie zrealizować?  Dlaczego nie zdecydować się wyjść w świat i dobrze bawić? Bo nie wypada? A co ludzie powiedzą? Bo jestem za stary/ za stara? To bardzo stereotypowe myślenie w którym sami  odbieramy sobie prawo do szczęścia i przygody.

single na wyjedzie
Bohaterowie „Misia Uszatka” to zgrana drużyna, choć każdy z nich jest inny.

Gdy byłem dzieciakiem to poważnie martwiłem się o to, że jako dorosły nie będę mógł nosić krótkich spodenek. To było dobre 30 lat temu i świat był zdecydowanie bardziej zasadniczy i przygnębiający. Dziś nie spodenki są problemem ale to podejście, które niestety wciąż głęboko w nas tkwi.

Nie dawajcie sobie wmówić, że jak realizujecie swojej marzenia to jesteście niedojrzali, dziecinni albo niepoważni. Nie dawajcie się zdemotywować tym  wszystkim którzy leżą na parapetach i żyją życiem innych. Nie dajcie się zniechęcić zrezygnowanym kanapowcom przerzucającym kanały przed telewizorem ani hejterom przed komputerami. Róbcie to na co macie ochotę i wyjazdy dla singli są przecież!

Nie zwracajcie uwagi na rodzinę,  która ciosa wam kołki na głowie że pora się zająć czymś poważnym. Oni już skleili się z rolami i dali z życiem spokój. Poczują się lepiej gdy wszyscy w ich zasięgu zrobią to samo.

A nawet jeżeli nie jesteś singlem permanentnym to może warto zostać nim na kilka dni? Może niech żona, partnerka czy partner (niepotrzebne skreślić) jedzie z koleżankami czy z kolegami, w swoim towarzystwie, a Ty na ten krótki czas zrób coś dla siebie i rusz drogą własnych marzeń? To naprawdę bardzo dobrze robi związkom i relacjom.

Dlatego też wszystkie kursy i szkolenia jakie organizuję są pomyślane jako znakomite rozwiązanie na urlop czy wakacje dla każdej poszczególnej osoby. Dla singla też. Każdy kurs to okazja żeby zobaczyć świat z  zupełnie innej perspektywy, nauczyć się czegoś o sobie i bardzo często sposobność żeby poznać nowych, bardzo wartościowych ludzi. Ale to nie wszystko. Można nie tylko przeżyć przygody i zobaczyć dzikie  zwierzęta w ich naturalnym środowisku, ale również bez reżimu treningowego i diety poprawić swoją kondycję fizyczną. Tak przy okazji.

A jest co robić przez cały rok. Zima to okres na kurs zimowy dla wszystkich którzy chcą się nauczyć biwakowania w śniegu i różnych zimowych umiejętności. Zimą również odbywa się kurs tropienia zwierząt i dla zaawansowanych turystów „wyprawa polarna”. W marcu odbywa się kurs narciarstwa skiturowego dla początkujących zupełnie od zera jak i dla jeżdżących na nartach zjazdowych. Późna wiosna to survivalowa wyprawa na bagna Biebrzańskie połączona ze spływem, potem Tajemniczy Wschód czyli wyprawa do puszczy Rominckiej połączona ze spływem przepiękną Rospudą. Sierpień to okres obozu wędrownego w Bieszczadach a wrzesień to kurs turystyki wysokogórskiej w Tatrach. Ostatnim kursem w roku jest kurs jaskiniowy – speleo który odbywa się pod koniec października, akurat wtedy gdy jaskinie nie są jeszcze zamieszkane przez zimujące nietoperze.

Dla wielu ludzi wyjazd ze mną to pozytywny kopniak od którego człowiek bierze się w garść i zaczyna dbać o siebie.

Zatem single tego świata i nierozłączne pary nie oglądajcie się na innych i odważcie się żyć!

[wm_divider appearance=”dashed” space_before=”2″ space_after=”15″ class=”” /]

[wm_call_to_action caption=”Masz pytania? Chcesz wystartować?” button_text=”Bądźmy w kontakcie!” button_url=”https://expeditions.pl/kontakt/#kontakt” button_size=”l” button_icon=”icon-class”][/wm_call_to_action]

[wm_divider appearance=”dashed” space_before=”2″ space_after=”15″ class=”” /]

[wm_marker color=”info” class=””]AUTOR:[/wm_marker] RAFAŁ KRÓL

Sprawdź także informacje na stronie:

[wm_message title=”” color=”warning” size=”m” icon=”” class=””]http://ekstremalnapolska.pl[/wm_message]

Rafał Król
Rafał Królhttp://rafalkrol.pl
Eksplorator światów i ikonoklasta.