Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz temat kontaktu (wymagane)

Treść wiadomości

IMG_1572-e1437243719965
dsc_0859-e1437169825556

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sprawdź zanim zapytasz

Jaki jest poziom kursów i wielkość grupy?

Wszystkie kursy prowadzę w małych grupach. Dzięki temu mogę łatwiej poznać każdego z uczestników i mam czas indywidualnie dla każdego kursanta. Małe grupy to również mała ingerencja w otaczającą przyrodę i maksymalne bezpieczeństwo. O jakości kursów świadczą sukcesy podróżnicze moich kursantów, ale także relacje w prestiżowej prasie podróżniczej i popularnej. Reportaże na moich szkoleniach relizował między innymi National Geographic.

Ceny Kursów

Zapytania o cenę kursu czy szkolenia proszę kierować na email. W cenie wyjazdu ujęte są wszystkie koszty (pełne wyżywienie, bilety wstępu, pozwolenia i inne opłaty oraz apteczkę i specjalistyczne ubezpieczenie). Istnieje też możliwość wypożyczenia brakującego sprzętu.

Potrzebne doświadczenie

Zawsze myśląc o programie zastanawiam się nad tym co uczestnik powinien wiedzieć i umieć zrobić żeby samodzielnie i bezpiecznie sobie poradzić i realizować własne ekspedycje. Z jednej strony dokładam starań żeby kursy odbywały się w wyjątkowych przyrodniczo miejscach, z drugiej opieram zakres programów o swoje doświadczenie zdobyte podczas wielu lat podróżowania.

Od wielu lat organizuję Kurs Zimowy, imprezę odbywającą się zawsze pod koniec roku. Kurs ten jest przepustką do własnych trudniejszych wyjazdów i samodzielnych ekspedycji. Z ekspertami i ratownikami organizuję kursy narciarstwa wysokogórskiego oraz kurs lawinowy. Są też inne imprezy kursowe których lista znajduje się w zakładce "Kursy i Szkolenia".

Program kursów

Program kursów jest oparty na moim wieloletnim doświadczeniu i dobrany tak, aby każdy z kursantów posiadł jak najwięcej prakatycznej wiedzy i umiejętności które będą naprawdę potrzebne w relanych sytuacjach. Programy kursów są ramowe. Zdarza się, że zmieniam trasę ale zawsze jest to podyktowane względami bezpieczeństwa  (np. gdy podczas spływu trafiamy na powódź, w marszu na azymut na niedźwiedzicę z młodym, czy podczas wędrówki narciarskiej musimy ominąć teren zagrożony lawiną).

Jeżeli termin kursu nie pasuje...

Istnieje możliwość zorgaznizowania kursu dla indywidulanej grupy w dogodnym terminie. Minimalna wielkość grupy to 3 osoby. Dla grup indywidualnych możliwe są zmiany trasy i programu.

Co można zamówić?

Kurtka puchowa
Spodnie puchowe
Sweter puchowy
Spiwór superlekki
Spiwór czterosezonowy
Śpiwór ekspedycyjny
Rękawice puchowe
Czapka uszanka
Kamizelka polarna
Anorak na wyprawy polarne
Spodnie na wyprawy polarne
Kurtka alpinistyczna
Spodnie alpinistyczne
Garnki na wyprawy polarne
Pokrowce
Przeróbki Twojego sprzętu

Jakie prelekcje i warsztaty mogę zamówić?

Prelekcje dotyczące zrealizowanych ekspedycji

Polecam również cztery prelekcje i warsztaty przygotowane w oparciu o potrzeby i wiele zapytań internautów:

Bezpieczeństwo w mieście
Zarządzanie Ryzykiem
Jak zdobyć sponsora?
Warsztaty ekspedycyjne

 

W sprawnie innych prelekcji i warsztatów prosimy o zapytania poprzez formularz.