Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz temat kontaktu (wymagane)

  Treść wiadomości

  IMG_1572-e1437243719965
  dsc_0859-e1437169825556

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Sprawdź zanim zapytasz

  Jaki jest poziom kursów i wielkość grupy?

  Wszystkie kursy prowadzę w małych grupach. Dzięki temu mogę łatwiej poznać każdego z uczestników i mam czas indywidualnie dla każdego kursanta. Małe grupy to również mała ingerencja w otaczającą przyrodę i maksymalne bezpieczeństwo. O jakości kursów świadczą sukcesy podróżnicze moich kursantów, ale także relacje w prestiżowej prasie podróżniczej i popularnej. Reportaże na moich szkoleniach relizował między innymi National Geographic.

  Ceny Kursów

  Zapytania o cenę kursu czy szkolenia proszę kierować na email. W cenie wyjazdu ujęte są wszystkie koszty (pełne wyżywienie, bilety wstępu, pozwolenia i inne opłaty oraz apteczkę i specjalistyczne ubezpieczenie). Istnieje też możliwość wypożyczenia brakującego sprzętu.

  Potrzebne doświadczenie

  Zawsze myśląc o programie zastanawiam się nad tym co uczestnik powinien wiedzieć i umieć zrobić żeby samodzielnie i bezpiecznie sobie poradzić i realizować własne ekspedycje. Z jednej strony dokładam starań żeby kursy odbywały się w wyjątkowych przyrodniczo miejscach, z drugiej opieram zakres programów o swoje doświadczenie zdobyte podczas wielu lat podróżowania.

  Od wielu lat organizuję Kurs Zimowy, imprezę odbywającą się zawsze pod koniec roku. Kurs ten jest przepustką do własnych trudniejszych wyjazdów i samodzielnych ekspedycji. Z ekspertami i ratownikami organizuję kursy narciarstwa wysokogórskiego oraz kurs lawinowy. Są też inne imprezy kursowe których lista znajduje się w zakładce "Kursy i Szkolenia".

  Program kursów

  Program kursów jest oparty na moim wieloletnim doświadczeniu i dobrany tak, aby każdy z kursantów posiadł jak najwięcej prakatycznej wiedzy i umiejętności które będą naprawdę potrzebne w relanych sytuacjach. Programy kursów są ramowe. Zdarza się, że zmieniam trasę ale zawsze jest to podyktowane względami bezpieczeństwa  (np. gdy podczas spływu trafiamy na powódź, w marszu na azymut na niedźwiedzicę z młodym, czy podczas wędrówki narciarskiej musimy ominąć teren zagrożony lawiną).

  Jeżeli termin kursu nie pasuje...

  Istnieje możliwość zorgaznizowania kursu dla indywidulanej grupy w dogodnym terminie. Minimalna wielkość grupy to 3 osoby. Dla grup indywidualnych możliwe są zmiany trasy i programu.

  Co można zamówić?

  Kurtka puchowa
  Spodnie puchowe
  Sweter puchowy
  Spiwór superlekki
  Spiwór czterosezonowy
  Śpiwór ekspedycyjny
  Rękawice puchowe
  Czapka uszanka
  Kamizelka polarna
  Anorak na wyprawy polarne
  Spodnie na wyprawy polarne
  Kurtka alpinistyczna
  Spodnie alpinistyczne
  Garnki na wyprawy polarne
  Pokrowce
  Przeróbki Twojego sprzętu

  Jakie prelekcje i warsztaty mogę zamówić?

  Prelekcje dotyczące zrealizowanych ekspedycji

  Polecam również cztery prelekcje i warsztaty przygotowane w oparciu o potrzeby i wiele zapytań internautów:

  Bezpieczeństwo w mieście
  Zarządzanie Ryzykiem
  Jak zdobyć sponsora?
  Warsztaty ekspedycyjne

   

  W sprawnie innych prelekcji i warsztatów prosimy o zapytania poprzez formularz.