Pokrowiec na narty Thule RoundTrip Ski Roller 175cm – recenzja produktu

Pokrowiec na narty Thule RoundTrip Ski Roller 175cm to jest w zasadzie podróżna komoda na 2 pary nart, kije i co tam jeszcze chcecie, albo jedną para nart, i zostaje mnóstwo miejsca na ubrania, kask, gogle i co jeszcze chcecie. Pokrowiec jest produkowany w dwóch wersjach długości, na narty do 175 cm , i do 192 cm.

Ta komoda ma kółka, uchwyty, kieszenie, a nawet specjalne „kapcie” na zabezpieczenie ostrych krawędzi nart w które dodatkowo można schować brudne ciuchy. Dzięki kółkom nawet słabsza osoba sprawnie przeciągnie swój bagaż gdzie trzeba, co sprawia że nawet filigranowe dziewczyny na wielkim lotnisku z powodzeniem poradzą sobie o ile będą miały bagaż w RoundTrip Ski Rollerze.

Nawet jak na praktyczne i przemyślane produktu THULE ten pokrowiec jest bardzo dobrze zaprojektowany. Z każdej strony z której potrzebujemy go złapać znajduje się praktyczny uchwyt lub rączka. Można go nieść, ciągnąć, pchać przed sobą lub postawić. Narty mają w środku swoje miejsce i paski zabezpieczające dzięki którym nie będą majtać po pokrowcu. Podobnie kijki mają swoje miejsce. Thule zadbało nawet o nasadki w kształcie kapcio – worków na ostre czuby nart które mogłyby uszkodzić pokrowiec od środka, oraz siatkowe kieszenie zapinane na zamki na klapach otwierających pokrowiec. Pokrowiec zawiera też specjalny sztywnik którym oddziela się w bezpieczny sposób wiązania obu par nart tak aby nie miały ze sobą kontaktu. Łączna objętość wnętrza pokrowca to ponad 100 litrów, co daje naprawdę ogromne możliwości. Nie ma problemu z mocowaniem tego pokrowca na dachu auta ani na przeciąganiu go po peronach czy lotniskach.

Materiały i wykonanie pokrowca na narty thule

Jak to w przypadku THULE pokrowiec jest wykonany z markowej tkaniny nylonowej, ma świetne zamki i mocne klamry. Ściany są wyściełane i dobrze amortyzują trudy podróży. Również wykonanie całości nie pozostawia żadnych zastrzeżeń.

Cena

Pokrowiec kosztuje prawie 900 zł, ale już po dwóch wylotach na narty się zwraca. Wystarczy tylko brać darmowy bagaż podręczny i tę „komodę” jako sprzęt sportowy, żaden dodatkowy bagaż nie jest potrzebny.

Dla kogo RoundTrip Ski Roller

Serdecznie polecam wszystkim, a szczególnie tym którzy na narty latają. Ten pokrowiec oszczędza kasę. Poza tym jest świetną propozycją dla niezbyt silnych osób które obawiają się o transport swoich nart. RoundTripa da się wtaszczyć wszędzie. No i jest jeszcze jeden powód, ten pokrowiec naprawdę świetnie chroni zawartość.  To jeden z najgenialniejszych i najbardziej dopracowanych produktów THULE z jakimi do tej pory się spotkałem.

Rafał Król

Właściwości pokrowca na narty thule

 • Wyściełane futerały ze ściągaczami chronią narty i odzież, a także pomagają zachować porządek
 • Wzmocnienia u góry i dołu torby ograniczają opadanie
 • Płynnie obracające się kółka i rączki rozmieszczone na końcach, górze i bokach torby zwiększają wygodę przenoszenia
 • Przechowuj dodatkowe ubrania i akcesoria w wewnętrznej kieszeni z zamkiem błyskawicznym
 • Łatwy i bezproblemowy dostęp dzięki wytrzymałym zamkom błyskawicznym YKK
 • Umieszczony wokół torby zamek błyskawiczny w kształcie litery S ułatwia wkładanie i wyjmowanie sprzętu
 • Wyjmowana wyściełana przegroda oddziela narty i służy za osłonę usztywniającą
 • Zewnętrzne i wewnętrzne pasy kompresyjne zapobiegają przesuwaniu się sprzętu
 • Mieści dwie pary nart do narciarstwa alpejskiego o długości do 175 cm razem z kijkami
 • Zamki błyskawiczne chronią przed kradzieżą (kłódka sprzedawana oddzielnie)
 • Waga 3,5 kg
 • Rozmiary 183 x 34 x 19 cm co daje objętość ponad 100 litrów

Galeria zdjęć pokrowca na narty firmy thule

Strona producenta

Thule RoundTrip Ski Roller

Rafał Król
Rafał Królhttp://rafalkrol.pl
Eksplorator światów i ikonoklasta.