Poduszka Aeros Premium Sea to Summit test

Poduszka Aeros Premium Sea to Summit test

Zapraszamy do lektury testu, bardzo wygodnej poduszki podróżniczej Aeros Premium Sea to Summit.

WielkoŚĆ PODUSZKI Aeros Premium i wrażenia użytkowe

Poduszka ma 13 cm grubości i anatomiczne “wycięcie” na kark.

Poduszka po napompowaniu ma kształt zaokroąglonego prostokąta z wyraźnie wyciętym łukiem na nasz kark i szyję. Wcięcie sprawia że głowa anatomicznie układa się na poduszce. Poduszka jest bardzo wygodna. Po napompowaniu poduszka ma 35 cm szerokości i 26 cm długości oraz aż 13 cm grubości. To bardzo ważne bo tak duża grubość pozwala nam w takim stopniu napompować poduszkę, żeby nasza głowa była na wysokości która pozwala nam wygodnie spać i odpoczywać. Zarówno wielki facet jak i mała dziewczyna są w stanie dostosować jądo swoich potrzeb. Aeros Premium jest pokryta delikatnym i miłym w dotyku mikropolarem który szczelnie okrywa konstrukcję z poliestru 50 D. Poszycie jest zespolone z wewnętrznym workiem na stałe i nie można go zgubić ani zdjąć. Poduszkę można bezpiecznie prać w pralce (zamknięte zawory do pompowania i wypuszczone powietrze).

Rewolucyjne zawory do dmuchania i wypuszczania powietrza

Genialny podwójny zawór Sea to Summit.

Sea to Summit zaprojektowała fantastyczny podwójny zawór który wykorzystuje we wszystkich materacach i dmuchanych poduszkach. Zawór eliminuje wszystkie niedogodności w pompowaniu poduszki “z płuca”. Zazwyczaj kiedy pompujemy poduszkę powietrze ucieka w momentach kiedy akurat nie wdmuchujemy powietrza. W Sea to Summit jest zawór zwrotny i nic nam nie ucieka, mało tego, możemy sobie w każdej chwili zrobić przerwę. Kiedy napompujemy za mocno, wystarczy wcisnąć palcem środek zaworka, żeby upuścić trochę powietrza. Z kolei kiedy chcemy zupełnie wypompować materac wystarczy otworzyć drugi zawór który jest pod zaworem zwrotnym. Otwarcie tego zaworu pozwala w ciągu kilku sekund wypompować całe powietrze i złożyć poduszkę do worka.

Dmuchanie i wilgoć PoduszkI Aeros Premium

Warto zwrócić uwagę, że poduszka składa się z jednej komory powietrznej. To duży plus, bo całą wdmuchaną wilgoć łatwo nam będzie “wypchnąć” na zewnątrz podczas wypuszczania powietrza.  Bolączką dmuchanych sprzętów jest to że wdmuchując powietrze wdmuchujemy wilgoć a wraz z nią bakterie które mogą zacząć brzydko pachnieć i powodować butwienie. Jedna komora w poduszce dobrze sobie radzi z tą niedogodnością.

Aeros Premium to bardzo wygodna poduszka podróżna. Nadaje się do spania podczas wszelkiego rodzaju podróży i wyjazdów, oraz podpierania głowy w długich podróżach. Ponieważ po spakowaniu do woreczka waży zaldwie 80 gram i ma wymiary dużej śliwki, można ją zabierać dosłownie wszędzie. Jest dużo wygodniejsza niż większość poduszek w hostelach i hotelach do których trafimy, i chociażby dlatego warto jąze sobą zabierać. Woreczek ma śrenicę o7 cm i wysokość  8,5 cm. Tę poduszkę należy szczególnie polecić wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem odcinka szyjnego i karku, i wszystkim długo pracującym przy komputerze.

Cena

Około 140 zł

Galeria

Strona producenta

http://seatosummit.pl/

Rafał Król