Poduszka Aeros Premium Sea to Summit test

Zapraszamy do lektury testu, bardzo wygodnej poduszki podróżniczej Aeros Premium Sea to Summit.

WielkoŚĆ PODUSZKI Aeros Premium i wrażenia użytkowe

Poduszka ma 13 cm grubości i anatomiczne „wycięcie” na kark.

Poduszka po napompowaniu ma kształt zaokroąglonego prostokąta z wyraźnie wyciętym łukiem na nasz kark i szyję. Wcięcie sprawia że głowa anatomicznie układa się na poduszce. Poduszka jest bardzo wygodna. Po napompowaniu poduszka ma 35 cm szerokości i 26 cm długości oraz aż 13 cm grubości. To bardzo ważne bo tak duża grubość pozwala nam w takim stopniu napompować poduszkę, żeby nasza głowa była na wysokości która pozwala nam wygodnie spać i odpoczywać. Zarówno wielki facet jak i mała dziewczyna są w stanie dostosować jądo swoich potrzeb. Aeros Premium jest pokryta delikatnym i miłym w dotyku mikropolarem który szczelnie okrywa konstrukcję z poliestru 50 D. Poszycie jest zespolone z wewnętrznym workiem na stałe i nie można go zgubić ani zdjąć. Poduszkę można bezpiecznie prać w pralce (zamknięte zawory do pompowania i wypuszczone powietrze).

Rewolucyjne zawory do dmuchania i wypuszczania powietrza

Genialny podwójny zawór Sea to Summit.

Sea to Summit zaprojektowała fantastyczny podwójny zawór który wykorzystuje we wszystkich materacach i dmuchanych poduszkach. Zawór eliminuje wszystkie niedogodności w pompowaniu poduszki „z płuca”. Zazwyczaj kiedy pompujemy poduszkę powietrze ucieka w momentach kiedy akurat nie wdmuchujemy powietrza. W Sea to Summit jest zawór zwrotny i nic nam nie ucieka, mało tego, możemy sobie w każdej chwili zrobić przerwę. Kiedy napompujemy za mocno, wystarczy wcisnąć palcem środek zaworka, żeby upuścić trochę powietrza. Z kolei kiedy chcemy zupełnie wypompować materac wystarczy otworzyć drugi zawór który jest pod zaworem zwrotnym. Otwarcie tego zaworu pozwala w ciągu kilku sekund wypompować całe powietrze i złożyć poduszkę do worka.

Dmuchanie i wilgoć PoduszkI Aeros Premium

Warto zwrócić uwagę, że poduszka składa się z jednej komory powietrznej. To duży plus, bo całą wdmuchaną wilgoć łatwo nam będzie „wypchnąć” na zewnątrz podczas wypuszczania powietrza.  Bolączką dmuchanych sprzętów jest to że wdmuchując powietrze wdmuchujemy wilgoć a wraz z nią bakterie które mogą zacząć brzydko pachnieć i powodować butwienie. Jedna komora w poduszce dobrze sobie radzi z tą niedogodnością.

Aeros Premium to bardzo wygodna poduszka podróżna. Nadaje się do spania podczas wszelkiego rodzaju podróży i wyjazdów, oraz podpierania głowy w długich podróżach. Ponieważ po spakowaniu do woreczka waży zaldwie 80 gram i ma wymiary dużej śliwki, można ją zabierać dosłownie wszędzie. Jest dużo wygodniejsza niż większość poduszek w hostelach i hotelach do których trafimy, i chociażby dlatego warto jąze sobą zabierać. Woreczek ma śrenicę o7 cm i wysokość  8,5 cm. Tę poduszkę należy szczególnie polecić wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem odcinka szyjnego i karku, i wszystkim długo pracującym przy komputerze.

Cena

Około 140 zł

Galeria

Strona producenta

http://seatosummit.pl/

Rafał Król

Rafał Król
Rafał Królhttp://rafalkrol.pl
Eksplorator światów i ikonoklasta.