expeditions.plSerwis ekspedycyjny, szkolenia, publikacje oraz testy sprzętu.

NEWS

Wystawa z wyprawy Lemmenjoki w Muzeum Podróżników w Toruniu. Zapraszamy od 5 stycznia 2024 roku!

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Wyprawa Lemmenjoki” o packraftowo trekkingowej ekspedycji do największego parku narodowego w Europie. Park narodowy Lemmenjoki jest położony na północy Finlandii, daleko za kołem polarnym. Zapraszamy na spotkanie z uczestnikami wyprawy Janem Faściszewski, Borysem Komanderem i Rafałem Królem w piątek 5 stycznia 2024 r na godzinę 17.00 do Muzeum Podróżników im. Tony Halika w Toruniu przy ul Franciszkańskiej 9/11. Sponsorem wystawy jest firma Simplito. Wstęp wolny!

PARTNERZY

Rafał Król

Podróżnik, polarnik, eksplorator, tester sprzętu używanego w ekstremalnych warunkach, ekspert w dziedzinie survivalu i bezpieczeństwa outdoorowego. Organizator szkoleń dla podróżników.

Paker
Helly Hansen
G-Shock
https://sklep.malavi.pl/
Rafał Król, podóżnik

Schronisko Górskie na Markowych Szczawinach. Budynek schroniska położony 1180 m.n.p.m., na malowniczych, północnych stokach Babiej Góry - "Królowej Beskidów", które swym urokiem przyciąga tysiące turystów o każdej porze roku!

Społeczność ludzi cieszących się życiem, „zarażonych” Bakcylem Aktywności. Zarażanie rozpoczęto 20 października 2013r.

Przyrodnik i fotograf z pasji, absolwent Ekonomi Krakowskiej Akademii Rolniczej, zawodowo związany ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Jabłonkach, gdzie swoim zamiłowaniem dzieli się z młodzieżą.

Pytania proszę kierować poprzez formularz