expeditions.plSerwis ekspedycyjny, szkolenia, publikacje oraz testy sprzętu.

NEWS

Wystawa z wyprawy Lemmenjoki w Muzeum Podróżników w Toruniu. Zapraszamy od 5 stycznia 2024 roku!

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy “Wyprawa Lemmenjoki” o packraftowo trekkingowej ekspedycji do największego parku narodowego w Europie. Park narodowy Lemmenjoki jest położony na północy Finlandii, daleko za kołem polarnym. Zapraszamy na spotkanie z uczestnikami wyprawy Janem Faściszewski, Borysem Komanderem i Rafałem Królem w piątek 5 stycznia 2024 r na godzinę 17.00 do Muzeum Podróżników im. Tony Halika w Toruniu przy ul Franciszkańskiej 9/11. Sponsorem wystawy jest firma Simplito. Wstęp wolny!

PARTNERZY

Rafał Król

Podróżnik, polarnik, eksplorator, tester sprzętu używanego w ekstremalnych warunkach, ekspert w dziedzinie survivalu i bezpieczeństwa outdoorowego. Organizator szkoleń dla podróżników.

G-Shock
https://sklep.malavi.pl/
Paker
Helly Hansen
Rafał Król, podóżnik

Społeczność ludzi cieszących się życiem, „zarażonych” Bakcylem Aktywności. Zarażanie rozpoczęto 20 października 2013r.

Schronisko Górskie na Markowych Szczawinach. Budynek schroniska położony 1180 m.n.p.m., na malowniczych, północnych stokach Babiej Góry - "Królowej Beskidów", które swym urokiem przyciąga tysiące turystów o każdej porze roku!

Przyrodnik i fotograf z pasji, absolwent Ekonomi Krakowskiej Akademii Rolniczej, zawodowo związany ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Jabłonkach, gdzie swoim zamiłowaniem dzieli się z młodzieżą.

Pytania proszę kierować poprzez formularz