23.12.2011 Kursy Polarne i Skitourowe – zgłoszenia tylko do 29 stycznia!

Tych z Was, którzy chcieliby się nauczyć zimowego survivalu, albo fascynuje daleka północ serdecznie zapraszam na Kurs Polarny który odbędzie się w Karkonoszach w terminie 18-22 lutego. Już teraz jest tam dużo śniegu i zapowiadają się rewelacyjne warunki. Zachęcam do obejrzenia galerii fotografii z tego szkolenia.

Natomiast wszystkich którzy marzą o tym żeby nauczyć się jeździc na nartach skitourowych, albo w ogóle poprawić technikę jazdy poza trasą i zdobyć wiedzę na temat lawin oraz nauczyć się korzystać z detektorów i sprzętu zwiększającego nasze bezpieczeństwo zapraszam na Kurs Skitourowy który odbędzie się w Polskich Tatrach.

Dla osób które nigdy wcześniej nie maiłyt nart na nogach organizuję specjalne trzydniowe Skitourowe ABC . To chyba jedyna okazja, żeby nauczyć się jazdy od zera pod okiem znakomitych instruktorów i to od razu na skitourach.

Więcej informacji znajduje sięw zakładce Kursy i Szkolenia. Nabór na wszystkie kursy cyklu zimowego, do wyczerpania miejsc lae nie później niż do 29 stycznia 2012.

Rafał Król
Rafał Królhttp://rafalkrol.pl
Eksplorator światów i ikonoklasta.