07.02.10 r Aktualności- magazyn N.P.M.,kurs Skitour dla początkujących, Biwak PCE

07.02.10 r Aktualności- magazyn N.P.M.,kurs Skitour dla początkujących, Biwak PCE

Jednak w marcowym nr 3 (108) a nie w lutowym magazynie N.P.M. znajduje się wywiad ze mną „Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć”, a porady zostały wykorzystane w tekscie  „Nie zawsze działaj spontanicznie”.Zainteresowanym polecam.

Odpowiadając na pytania internautów informuję, że Kurs Polarny bardzo się udał. Zarówno wybór miejsca, termin jak i program szkolenia bardzo się sprawdziły. W przyszłym roku Kurs Polarny odbędzie się dokładnie w tym samym czasie ( koniec stycznia ).
Jednocześnie zapraszam wszystkich na Kurs Skitour dla początkujących który odbędzie się pod koniec marca (27 marca-1 kwietnia). Jak widać na zdjęciu z kursu polarnego, mądrzy ludzie zima poruszają się na nartach.

Zarząd Polskiego Centrum Ekspedycyjnego ustalił, że nasza majówka, a własciwe „czerwcówka” odbedzie się w terminie 12-14 czerwca na Pomorzu. To zupełnie darmowa impreza na którą każdy może przyjechać ze swoim namiotem, plecakiem i wraz z nami poszwędać się po Pomorzu. Wszystkich którzy do nas dołączą zabierzemy w naprawdę wyjątkowe miejsca. Będzie to doskonała okazja aby nas poznać, dowiedzieć się wiecej o naszej działalności a być może zaplanowć wraz nami jakąś większą przygodę.