WYSTAWY


Realizacja, oferta, galeria

Zdarza się że ktoś chciałby zobaczyć fotografie z moich ekspedycji i wyjazdów nie na ekranie komputera ale fizycznie , na ścianie w postaci wydruku wielkoformatowego czy reprodukcji. Moje prace wisiały już w Belwederze, ale były również prezentowane w wiejskich szkołach.

Zorganizowanie wystawy na czyjąś prośbę to zawsze wielka odpowiedzialność, ale i ogromna frajda kiedy widzowie dostrzegą jakiś niuans czy ukryte znaczenie. Jeżeli kogoś interesuje temat wystawy, reprodukcji czy wernisażu jestem do dyspozycji.

 

AKTUALNOŚCI

gdynia infobox

Gdynia Infobox: Wernisaż wystawy Ekspedycja Kajakowa Spitsbergen 2016

Wszystkich przyjaciół i sympatyków, a także mieszkańców Gdyni zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie:  w samym centrum Gdyni, w Gdynia Infobox  ( ul. Świętojańska 30) w sobotę 15 października o godzinie 16.00 rozpocznie się wernisaż wystawy fotografii Damiana Laskowskiego i Rafała Króla z kajakowej ekspedycji na Spitsbergen która odbyła się latem tego roku.  Kierownik ekspedycji Rafał Król osobiście opowie o tym wyjątkowym przedsięwzięciu i poprowadzi prelekcję. Jednocześnie miło nam poinformować, że podczas wernisażu odbędzie się pierwszy publiczny pokaz filmu z tej ekspedycji.  Wystawa będzie dostępna w Gdynia Infobox przez kolejne dwa tygodnie.  Zapraszamy wszystkich ciekawych świata!

Sorry, there is nothing to display here…